Apple TV+ publikuje Trailer: “To Mom (And Dad), With Love”

Już w lutym w ramach zapowiedzi „The Snoopy Show – Season 2” osoby odpowiedzialne w Cupertino wskazały, że na Dzień Matki 2022 spodziewany jest specjalny Dzień Matki Peanuts. Teraz oficjalny zwiastun „To Mom (And Dad), With Love” jest gotowy.

Oficjalny zwiastun: „To Mom (And Dad), With Love”

Przed premierą zupełnie nowego odcinka specjalnego na Dzień Matki „To Mom (And Dad), With Love” w piątek, 6 maja, Apple TV+ opublikowało zwiastun nowego oryginalnego odcinka specjalnego, który jest oparty na klasycznym komiksie „Peanuts” Charlesa M. Schulza. (Należy tutaj zwrócić uwagę, że Dzień Matki obchodzony jest na świecie w różnych terminach).

„To Mom (And Dad), With Love” to słodkie święto Dnia Matki przyjaźni i rodziny z ukochanym gangiem Peanuts. Podczas gdy inne dzieci nie mogą się doczekać świętowania tego wyjątkowego dnia, dla Peppermint Patty jest to tylko przypomnienie, że nie dorastała z matką. Ze swoją dobrą przyjaciółką Marcie u boku szybko zdaje sobie sprawę, że istnieją prawdziwe rodziny o różnych kształtach i rozmiarach, a Dzień Matki jest okazją do podziękowania tej wyjątkowej osobie w twoim życiu, która znaczy dla ciebie najwięcej. Tymczasem Snoopy i Woodstock wyruszają na epicką przygodę, aby odnaleźć dawno zaginioną matkę Woodstocka.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: