Apple TV+ otrzymuje kolejną nagrodę

Minęło około roku od premiery „Rok, który odmienił świat” (angielski tytuł: „The Year Earth Changed”) na Apple TV+. Teraz dokument otrzymał nagrodę Television Academy Honors Award.

Kolejna nagroda Apple TV+

Od czasu uruchomienia Apple TV + około 2,5 roku temu usługa przesyłania strumieniowego wideo Apple otrzymała już wiele nagród. Punktem kulminacyjnym było z pewnością zdobycie trzech Oscarów kilka tygodni temu. Teraz kolejna nagroda ląduje w szafce z trofeami.

Apple został wczoraj uhonorowany przez Television Academy Honors za „The Year That Changed Our Earth”, oryginalny dokument specjalny, którego narratorem jest nagrodzony Emmy i BAFTA Mistrz Ziemi ONZ Sir David Attenborough.

„The Year Earth Changed” zawiera ekskluzywne materiały filmowe z całego świata po bezprecedensowym roku, przyjmując nowe podejście do globalnego lockdownu i podnoszących na duchu historii świata przyrody, które się z niego wyłoniły. Akademia Telewizyjna Honors świętuje zróżnicowaną ofertę programową, która bada i rozwiązuje kluczowe problemy stojące przed naszym społeczeństwem w przekonujący i wpływowy sposób.

Wcześniej „Year That Changed Our Earth” otrzymał nominacje do Primetime Emmy Awards, Critics Choice Documentary Awards, Online Film and Television Association Awards oraz Royal Television Society, UK Awards.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: