Diablo Immortal na iOS w czerwcu

Dzisiaj Blizzard ogłosił, że Diablo Immortal, nowa pozycja Diablo przeznaczona na urządzenia mobilne, pojawi się 2 czerwca na urządzenia z systemem iOS i Android. 2 czerwca ukaże się również wersja na PC jako beta. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o grze.

“Nieopowiedziany rozdział w sadze Diablo” rozgrywa się po Diablo II: Lord of Destruction. Darmowa gra MMORPG będzie wymagała aktywnego połączenia online i wprowadzi nowe postacie, fabuły i dodatkową zawartość w nadchodzących miesiącach.

W komunikacie prasowym Blizzard wyjaśnia, że gracze Diablo Immortal “przemierzą osiem stref rozszerzeń, z których każda ma swój własny piekielny styl. Ale nie martw się, bramy piekła pozostały otwarte na potencjalne dodanie większej liczby stref i treści. Po premierze Diablo Immortal w wersji na PC postępy i dokonane zakupy zostaną utrzymane. Od teraz użytkownicy mogą już wstępnie zarejestrować się, aby skorzystać z tej gry MMORPG, gdy zostanie uruchomiona 2 czerwca tutaj. Gra będzie wymagała urządzeń z systemem co najmniej iOS 11. Zwiastun gry poniżej.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: