MindNode dla macOS i iOS zaktualizowany

MindNode to bardzo dobry program służący do pracy wg tzw burzy mózgów. Zaczynamy z jakimś ogólnym pomysłem, który „rozwarstwiamy” za pomocą licznych pomocnych funkcji w nowe poziomy myśli. Na koniec dochodzimy do najlepszego wyniku, jaki możemy uzyskać.

Aktualizacja do wersji 2022.2

Właśnie ukazała się aktualizacja zarówno dla macOS jak i iOS. Najnowsza wersja wprowadza ulepszenia w wyglądzie, działaniu i pracy węzłów, szybkie wprowadzanie zmian, które ułatwiają zapisywanie pomysłów i nie tylko.

Najnowsze wydanie zawiera trzy główne zmiany wraz z szeregiem innych poprawek i ulepszeń:

  • Po pierwsze, nastąpiło odświeżenie tego, co MindNode nazywa Dynamic Node Well. Można precyzyjnie tworzyć węzły pomiędzy wypchniętymi węzłami, automatycznie połączyć się z najbliższym węzłem podczas przeciągania węzła. Tych samych dynamicznych zachowań możemy doświadczyć na komputerach Mac i iPadach z klawiaturą Magic Keyboard.
  • Quick Entry został ulepszony zarówno funkcjonalnie, jak i wizualnie. Istnieje ujednolicony edytowalny projekt konspektu, a teraz możemy użyć inteligentnych skrótów tekstowych, aby skuteczniej uzyskiwać pomysły na mapie myśli.
  • Ostatnią poważną zmianą jest nowy identyfikator MindNode. Dzięki temu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich subskrypcji MindNode Plus na dowolnym urządzeniu bez konieczności polegania na iCloud, aby zsynchronizować wszystko.

MindNode na iPhone’a oraz iPada i Maca można bezpłatnie pobrać z App Store. Aby odblokować wszystkie funkcje aplikacji, subskrypcja MindNode Plus kosztuje 2,49 USD / miesiąc lub 19,99 USD rocznie.

Na szczęście dla subskrybentów Setapp program jest dostępny właśnie w ramach tej subskrybcji.

Poniżej krótki film przedstawiający możliwości programu.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: