1Password 8 dla iOS

1Password 8 jest teraz dostępny jako publiczna wersja beta dla iPhone’a i iPada i wprowadza szereg poważnych zmian w popularnym menedżerze haseł. Aktualizacja pojawia się po tym, jak 1Password 8 zadebiutował na komputery Mac w zeszłym roku.

Co nowego w 1Password?

1Password 8 przynosi zupełnie nowy wygląd, nowe funkcje i opcje dostosowywania oraz wiele więcej. Przede wszystkim 1Password 8 na iOS został napisany za pomocą kombinacji SwiftUI i Rust. Firma wyjaśnia, że oznacza to, że 1Password dla iOS jest teraz “bardziej stabilny, bardziej wydajny i bezpieczniejszy niż kiedykolwiek wcześniej”. 1Password nazywa to “1Password Core” i mówi, że przynosi “pełne możliwości aplikacji 1Password klasy komputerowej są w zasięgu ręki”. Oprócz przebudowanego rdzenia aplikacji, 1Password 8 na iOS przynosi również “projekt nowej generacji” dla iPhone’a i iPada. Ten nowy projekt oferuje również dodatkowe opcje dostosowywania. Karta „Strona główna aplikacji” została zaktualizowana i umożliwia dostosowanie projektu w oparciu o sposób korzystania z 1Password, na przykład wyłączanie funkcji, zmienianie tego, co pojawia się u góry i inne.

Tymczasem 1Password 8 na iPada ma pełny układ, który wykorzystuje powierzchnię ekranu iPada. Obejmuje to konfigurowalny pasek boczny, wielozadaniową obsługę widoku Split View i Slide Over i wiele innych.

Wreszcie, 1Password 8 na iPhone’a i iPada po raz pierwszy zapewnia pełne wrażenia strażnicy. Strażnica to funkcja 1Password, która “informuje o naruszeniach haseł i innych problemach z bezpieczeństwem elementów zapisanych w 1Password”.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “1Password 8 dla iOS

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: