Apple TV+ podjęło współpracę z Playtone

Apple TV+ podpisało wieloletni kontrakt z Playtone, firmą produkcyjną Toma Hanks’a i Gary Goetzman’a. Dzięki temu usługa otrzyma nowe treści od tej firmy, między innymi kontynuację „Greyhound”.

Będzie kontynuacja „Greyhound”

Uzgodnienia przewidują, że Playtone odda do dyspozycji Apple, wiele ze swoich projektów, które mają być rozwijane dla szerzej publiczności. Współpraca obejmuje naprawdę dużo treści takich jak dokumenty czy seriale.

Wartość tej operacji nie jest znana, ale mówi się o niej jako o „długoletniej i ekskluzywnej”. Poza tym mówi się, że obydwie firmy będą pracowały nad kontynuacją dramatu wojennego, który był wielkim sukcesem. Oczywiście chodzi o „Greyhound”. Film ten z Tomem Hanksem w roli głównej otrzymał wiele nominacji, między innymi również do Oscara.

W ten chwili Playtone pracuje wraz z Apple nad filmem „Masters of the Air”. Jest to kolejna opowieść z czasów II wojny światowej. Produkcja tego 10 częściowego miniserialu, za którym obok Hanksa i Goetzmana stoi również Steven Spielberg jako producent wykonawczy, ma kosztować ponad 200 milionów dolarów.

macpretorians

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: