Problemy z aktualizacją Apple Studio Display

Kto chce zaktualizować monitor Apple Studio Display, może przeżyć niemiłą niespodziankę widząc komunikat o błędzie. Wielu użytkowników bardzo się zdziwiło widzą taki komunikat na swoich nowiutkich monitorach. Przypomnijmy, że Apple Studio Display pracuje na chipie Bionic A13, takim samym jaki mamy w iPhone’ach. I tak samo jak system iOS, również i monitor można zaktualizować. Jeśli chodzi o wyświetlacz, dowiadujemy się o gotowej aktualizacji, poprzez komunikat pojawiający się w ustawieniach systemu.

Niestety na forach wsparcia Apple, ale również na forum serwisu MacRumors, znalazło się wiele wpisów, które potwierdziły pojawienie się komunikatu o błędzie, zamiast skutecznej aktualizacji. W komunikacie czytam:”Apple Studio Display nie mógł zakończyć aktualizacji oprogramowania. Proszę spróbować ponownie za godzinę. Jeśli błąd nadal będzie się pojawiał, proszę zwrócić się do autoryzowanego serwisu Apple”.

Niestety zwyczajowe środki jak wyłączenie i ponowne włączenie lub podłączenie innego komputera nie przynosi żadnych rezultatów. Trzeba jednak powiedzieć, że monitor nadal działa bez problemu. Ilu użytkowników ten problem dotyczy, nie wiadomo, ale ze zgłoszeń wynika, że jest to spora grupa. Kolejny problem z flagowym monitorem Apple…

macpretorians

Źródło: maclife

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: