”Apple Muzeum Polska” docenione na świecie

Jak się okazuje w Polsce mamy wspaniałe muzeum, o którym chyba nie wszyscy wiedzą. Jeden z najbardziej opiniotwórczych serwisów o Apple 9To5Mac przypomina nam o tym, co mamy w naszym kraju. „Apple Muzeum Polska”, bo o nim mowa, nie daje zapomnieć o historii Apple. Muzeum zawierać będzie kompletny zbiór, w którym znajdziemy całą historię i rozwój największej firmy technologicznej świata. 1600 eksponatów jakie posiada muzeum nie będzie wystawiona jednocześnie, lecz będą wymieniane. Wg strony muzeum pierwsza wystawa pokaże Apple 1, Macintosh 128K, Macintosh na 20 lecie i iMac G3. Replika Apple 1 została sygnowana przez współzałożyciela Apple Steve’a Woźniaka.

Eksponaty pokazują rozwój marki Apple, poczynając od pierwszego komputera Apple 1. Zbiór muzeum zawiera komputery Macintosh, NeXT jak również software, hardware i prototypy. Możecie tutaj dowiedzieć się więcej o bogatej historii innowacyjnych produktów.

W całym muzeum znajdują się tablice interaktywne, aby można było łatwiej poruszać się na wystawie. Dzięku 100 godzinom wideo każdy fan Apple znajdzie coś dla siebie. Dalsze informacje odnośnie wystawy będą dostępne wkrótce i chociaż nie ma jakieś stałej daty, oficjalne otwarcie jest zaplanowane na połowę kwietnia. Bilety można kupić na stronie Apple Muzeum Polska.

macpretorians

Źródło: 9To5Mac

Jedna myśl na temat “”Apple Muzeum Polska” docenione na świecie

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: