Apple Fitness + dodaje nowe treningi

Apple Fitness + jest zestawem różnych form ćwiczeń, które mają pozwolić użytkownikom na zachowanie kondycji i zdrowia. Są to treningi w stylu studyjnym dostępne na iPhonie, iPadzie i Apple TV.

Apple Fitness+ dodaje treningi po ciąży

Apple Fitness+ poszerzył wybór treningów o zbiór wideo, który ma pomóc matkom po ciąży, wrócić do swojej dawnej formy. Dodana w poniedziałek seria treningów pod tytułem „Get Back to Fitness After Having a Baby” składa się z siedmiu dziesięciominutowych materiałów wideo. Tak jak firma mówi w oficjalnym opisie aplikacji, są one skierowane do rodziców, którym niedawno urodziło się dziecko. Treningi koncentrują się nie tylko na ćwiczenia fizycznych z odpowiednio ciężkimi hantlami, ale również na medytacji, która kładzie nacisk na rozwijanie cierpliwości. Do każdego ćwiczenia są wprowadzenia, jednak przed rozpoczęciem ćwiczeń Apple radzi, aby skonsultować się z lekarzem. Treningi są prowadzone przez instruktorkę Batina Gozo, która prezentowała również ćwiczenia z serii „Stay Active During Pregnancy”.

Apple Fitness+ kosztuje 9,99 dolarów miesięcznie lub 79,99 dolarów rocznie. Niestety jest to kolejna usługa, która z niewiadomych przyczyn jest w Polsce niedostępna.

macpretorians

Źródło: appleinsider

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: