WHOOP integruje się z Health

Wszyscy staramy się żyć fit. Troszkę nam to utrudniła pandemia, ale kto już raz zaczął, temu trudno przestać. Razem z naszym nastawieniem do życia stworzył się rynek smartwatchy, wspomagający nasze wysiłki w dążeniu do zdrowia. Znamy smartwatche dla sportowców takie jak Garmin, i oczywiście Apple Watch, który oprócz naszej aktywności, pozwala czasami na wykrycie jakiegoś niebezpiecznego stanu zdrowia. Nie raz słyszeliśmy o tym, że Apple Watch uratował komuś życie. Są to jednak przede wszystkim wyświetlacze, na których obserwujemy dane. Ostatnio byłem mega zdziwiony, gdy zobaczyłem profesjonalną opaskę bez….wyświetlacza!!!

Czym jest opaska WHOOP?

Czym jest opaska WHOOP, bo właśnie o nią tu chodzi? Opaska ta to monitor aktywności. Tak jak wspomniałem wcześniej, opaska ta różni się od wszystkich innych dostępnych na rynku właśnie tym, że nie ma wyświetlacza. Twórcy tej opaski skupili się na oprogramowaniu i rozwoju samego urządzenia. WHOOP uczy się swojego użytkownika i samemu wykrywa aktywności. Po bardziej szczegółowe informacje na temat opaski odsyłam do strony.

WHOOP publikuje nową synchronizację z Health

WHOOP w ostatniej swojej aktualizacji pomyślał o użytkownikach iPhonów i opublikował nową integrację z aplikacją Zdrowie. Po zainstalowaniu aktywności, które zostaną zsynchronizowane z aplikacją Zdrowie, zostaną automatycznie zaimportowane do programu WHOOP. Oczywiście funkcjonuje to również w drugą stronę. Dane z aplikacji WHOOP jak sen, saturacja i wiele innych może być dzielone z systemowym Zdrowiem.

Aby zsynchronizować Apple Health ze swoim WHOOP upewnij się, że posiadasz najnowszą wersję oprogramowania. Następnie postępuj tak jak na filmie poniżej.

Aplikację WHOOP możemy pobrać z App Store.

macpretorians

Źródło: connectthewatts, zyjmocno

2 myśli na temat “WHOOP integruje się z Health

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: