Nitro PDF Pro w Setapp

Setapp jest znaną możliwością korzystania z programów dla macOS i iOS w formie abonamentowej. Niestety wielu osobom ta forma przeszkadza. Ja korzystam już od paru lat i jestem naprawdę bardzo zadowolony. A od momentu, gdy Setapp dołączył do swojej oferty również programy dla iOS, jest to moje pierwszy miejsce, gdzie sprawdzam dostępność programu, który potrzebuję. Z Setapp pochodzi Ulysses, program na którym piszę wszystkie teksty na bloga. Stamtąd pochodzą również takie programy jak Squash, Bartander czy 2Do.

Nitro PDF Pro

Dzisiaj dodano kolejny program: Nitro PDF Pro. Jest to narzędzie do edycji plików PDF. Można tworzyć i edytować pliki PDF. Jeśli mamy kilka dokumentów w tym formacie, możemy je scalić w jeden. Konwersja do innego formatu również nie sprawia żadnego problemu. Aplikacja pomaga przekształcić scany w edytowalny tekst. Dzięki dodatkowym funkcjom możemy dodać adnotację, wypełnić dokument lub podpisać formularz. Za pomocą zestawu narzędzi przy tworzeniu dokumentu PDF można dodać numery stron, stopki, nagłówki lub zakładki. Traktujmy dokument jak kartkę papieru, dodajmy komentarze, rysunki, możemy odpowiadać na notatki i śledzić komentarze autora.

Jeśli chodzi o ochronę plików PDF to jeden z głównych priorytetów Nitro PDF Pro. Zarządzając uprawnieniami użytkownika mamy pełną kontrolę nad tym, kto może uzyskać dostęp do naszych dokumentów. Możemy dodawać hasła lub szyfrować pliki PDF w celu autoryzacji użytkowników za pomoc identyfikatorów cyfrowych. Możemy użyć podpisów cyfrowych, które zostaną zweryfikowane.

Taki oto program otrzymacie w Setapp w abonamencie niecałe 15 dolarów miesięcznie. Program można kupić również w App Store za jedyne….629,99 zł.

macpretorians

Źródło: Setapp

Jedna myśl na temat “Nitro PDF Pro w Setapp

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: