Alto’s Adventure już dostępne w Apple Arcade

Co piątek zamierzam prezentować jedną z gier dostępnych w Apple Arcade. Uważam, że usługa ta jest zbyt mało znana, stąd mój pomysł.

Alto’s Adventure to klasyk wśród gier dla systemów Apple, która pojawiła się w 2015r. Bardzo szybko gra zyskała dużą popularność wśród użytkowników iPhonów. Teraz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pozycja ta pojawiła się w Apple Arcade. Nowa wersja pod pełną nazwą Alto’s Adventure The Spirit of the Mountain może zostać od teraz pobrana przez użytkowników Apple Arcade w App Store.

Drewniane artefakty

Edycja z Apple Arcade oferuje graczom nowe wyzwania. A więc są to drewniane artefakty, które są zbierane podczas biegu. Jeśli znajdziemy i zbierzemy 10 tych artefaktów, odblokowywana jest zupełnie nowa postać.

Od 7 poziomu artefakty pojawiają się co 5.000 – 6.000 metrów. Jeśli ominiemy artefakt, pojawia się po kilku metrach ponownie i wtedy mamy drugą szansę na jego złapanie. Jak już go zbierzemy, musimy wypełnić 3 regularne misje, aby w następnym biegu pojawił się kolejny artefakt. Jak tylko odblokujemy nową postać i zaczniemy nią grać, znajdziemy w Alto’s Adventure The Spirit of the Mountain nowe wyzwania tzw. „Lost Goals”.

Poniżej film prezentujący rozgrywkę.

macpretorians

Źródło: appgefahren

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: