Apple we współpracy z Porsche?

Ostatnio czytałem artykuł, że Apple musi na nowo zbudować swój zespół jeśli chodzi o Apple Car. Inaczej nie zdąży na czas ze swoim projektem. Czy ten projekt jednak nie przerósł Apple? Na pewno powinni podjąć współpracę z jednym z producentów aut.

Porsche ściślej współpracuje z Apple?

Jak relacjonuje Reuters, producent samochodów sportowych Porsche podał do wiadomości, że firma chce intensywniej współpracować z Apple. Porsche nie udostępniło jednak żadnych dalszych informacji na ten temat. Jednak podczas konferencji prasowej w piątek, szef Porsche Oliver Blume powiedział, że rozmawiali z Apple o wspólnych, ekscytujących projektach. Jest jednak za wcześnie, aby podjąć konkretne działania w sprawie tych projektów.

Blume wyjaśnił, że Porsche i Apple tradycyjnie już ściśle ze sobą współpracuje. Z tego też powodu menadżerowie Porsche byli końcem ubiegłego roku w USA, aby porozmawiać z Apple o wspólnych projektach. Blume mówi tutaj o Apple CarPlay, który jest wykorzystywany w autach producenta i są nadal rozbudowywane.

Tak więc widać, że współpraca ta istnieje nie od dziś. Jeśli Blume mówi o następnych ekscytujących projektach….może chodzić o Apple Car. Co Wy o tym sądzicie?

macpretorians

 

Źródło: macerkopf

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: