Studio Display na iOS 15.4

Jeśli zastanawialiście się jaki system napędza nowy monitor Apple Studio Display, możecie się troszkę zdziwić słysząc odpowiedź. Studio Display pracuje na iOS 15.4, czyli na tym samym systemie, który znajdziemy w iPhonie lub iPadzie.

Studio Display pracuje na iOS 15.4

Apple Studio Display świętował wczoraj oficjalny start sprzedaży. Wcześniej Apple użyczyło nowego monitora wybranym przedstawicielom mediów i YouTuberom. Dzięki temu wypłynęły kolejne informacje dotyczące Studio Display. Jak już pisałem tutaj większość ocen była pozytywna. Wypłynął problem z kamerą przy czym Apple już obiecało usunąć tą usterkę poprzez Update systemu.

I tutaj właśnie nasuwa się pytanie, o aktualizacji jakiego systemu mówimy? John Gruber (Twitter: @gruber ) postanowił znaleźć odpowiedź na to pytanie i sprawdził informacje systemowe, gdzie mowa jest o wersji 15.4 (build 19E241). Chodzi dokładnie o ten sam numer buildu, który mamy w iOS 15.4 i iPadOS 15.4. Reasumując, Apple Studio Display pracuje dokładnie na tym samym systemie czyli iOS 15.4.

Nie wiadomo tylko jak zostanie przeprowadzona aktualizacja systemu dla Studio Display, aby naprawić jakość kamery. Mam nadzieję, że Apple to dobrze przemyślało.

macpretorians

 

Źródło: macerkopf

4 myśli na temat “Studio Display na iOS 15.4

Dodaj własny

  1. Gdzie niby te pozytywne recenzję. Wszyscy jadą po tym monitorze, który nie oferuje nic więcej niż 5 letni LG Ultrafine 5K.

    1. Wątpię, żeby taki LG miał 6 głośników o takiej jakości. Poza tym nie widzę w nim kamery. Więc troszkę przesadziłeś z tym nic. A o pozytywnych recenzjach pisałem tutajDzień przed premierą otrzymali do testowania dziennikarze dużych gazet i byli ogólnie zadowoleni. Narzekali tylko na kamerę.

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: