Problemy Studio Display

Pierwsze oceny Studio Display od Apple pojawiły się dzisiejszego ranka. W większości są one pozytywne, ale jest jeden problem, który jest zgłaszany przy większości recenzji. Chodzi o jakość kamery. Recenzenci The Verge, The Wall Street Journal i innych czasopism w ostrych słowach wypowiedzieli się na temat wbudowanej w Studio Display kamery. Obiektyw 12 MP to ten sam obiektyw, który firma zamontowała w innych produktach takich jak iPad. Na konferencji Apple przedstawiało Studio Display jako „monitor wideokonferencyjny”. Właśnie dzięki tej kamerze.

Jednak właśnie te pierwsze recenzje pokazują, że w chwili obecnej niemożliwe jest, aby kamera spełniła stawiane jej zadania. W swojej recenzji dla The Verge Niilay Patel napisał, że kamera Studio Display „wygląda okropnie przy dobrym świetle ale również przy słabych warunkach oświetleniowych”. Joanna Stern z Wall Street Journal porównuje jakość kamery do osiągnięć kamy w „starym BlackBerry”.

Apple oświadczyło, że jego zespół obejrzał zdjęcia i odkrył, gdzie leży problem. System nie zachowuje się tak jak powinien i należy naprawić ten błąd poprzez wydanie aktualizacji dla oprogramowania. Jednak kiedy otrzymamy tą aktualizację…..niestety nie wiadomo.

macpretorians

 

Źródło: 9to5Mac

Jedna myśl na temat “Problemy Studio Display

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: