Apple Event 8.03.2022

Po obejrzeniu dzisiejszego Apple Event mogę powiedzieć, że wszystkie pogłoski się potwierdziły. Zobaczyliśmy dzisiaj dużo nowości jeśli chodzi o hardware. Tutaj streszczenie dzisiejszych wydarzeń.

iPhone SE

Pojawi się nowy iPhone SE. Ma być napędzany chipem A15 Bionic. Będzie posiadał przycisk Home. iPhone pojawi się z systemem iOS 15. Jego cena to 429 dolarów. Dostępny od 18 marca.

iPad Air

Będziemy mogli zaopatrzyć się w nowego iPada Air z procesorem M1. Do zestawu będzie można dodać Trackpada oraz Apple Pencil. Tutaj również otrzymamy najnowszy system iPadOS 15. Cena iPada Air 599 dolarów. Dostępny od 18 marca.

Mac Studio

Gwiazda dzisiejszego wieczoru to Mac Studio wyposażony w najnowszy procesor M1 Ultra. Oczywiście możemy wybrać słabszą wersję z M1 Max. Mac Studio to połączenie Maca Pro z Makiem Mini. Wyposażenie go w takiego mocarza jak M1 Ultra sprawia, że jest to najpotężniejsze narzędzie do wszelkiej pracy. Do tego Studio Display – monitor, który jest wyposażony również w porty, do których możemy podłączyć zewnętrzne urządzenia. Ceny kształtują się następująco: Mac Studio M1 Max – 1.999, Mac Studio M1 Ultra 3.999 oraz Studio Display 1.599 dolarów. Mac Studio ma być dostępny od 18 marca.

Jutro przedstawię Wam wszystko dokładnie.

macpretorians

2 myśli na temat “Apple Event 8.03.2022

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: