Aplikacja dnia: CleanMyMac X

CleanMyMac to aplikacja, która utrzymuje nasz komputer w „czystości”. Usuwa śmieci systemowe, niepotrzebne duplikaty zdjęć i plików, czyści kosze itp. Najnowsza wersja CleanMyMac X jest jeszcze lepszy.

CleanMyMac X

W nowej wersji programu znajdziemy możliwość wyszukiwania szkodliwych programów, jak i możliwość sprawdzania zabezpieczeń prywatności. Aplikacja identyfikuje groźne programy i może je usunąć, jeśli tak postanowimy. Wszystkie działania związane z czyszczeniem dysku i przeszukiwaniem systemu w celu znalezienia zagrożeń uruchamiamy jednym przyciskiem „Smart Scan”.

CleanMyMac X posiada funkcję, która stale monitoruje zachowanie systemu (aplikacje mocno obciążające system), procesora (temperatura), sieci a również miejsce na dysku i na naszym koncie Dropbox. Wszystko to znajdziemy w ikonie programu, który jest dostępny w górnej belce obok godziny czy Spotlight.

W CleanMyMac X można oczywiście odinstalować niechciane programy. Aktualna wersja wyposażona jest w narzędzie aktualizacji i monitoruje otwarte programy pod kątem zawieszania się.

Aplikację można pobrać ze strony producenta MacPaw. Roczna subskrypcja na 1 komputer wynosi na dzień dzisiejszy 154,34 zł, na 2 komputery 231,60 zł a na 5 komputerów 347,50 zł. Program jest również dostępny w abonamencie Setapp.

 

macpretorians

Jedna myśl na temat “Aplikacja dnia: CleanMyMac X

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: