Aplikacja dnia: IM+

1200x630bb

Program zbiera w sobie więcej niż 12 ulubionych usług wiadomości. W jednej aplikacji mamy możliwość prowadzenia rozmów z wielu kominikatorów. NIe musimy otwierać oddzielnie Facebooka, Twittera czy Slacka. Możemy w jednym programie przechodzić płynnie z rozmowy w Slacku do rozmowy np w Facebooku. Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu.

Jakie programy wspiera IM+?

W programie możemy prowadzić rozmowy z takich aplikacji jak WhatsApp, Skype, Facebook Messenger, WeChat, Twitter, Slack, ChatWork, Gmail, Hangouts, Linkedln, Messaging, Telegram, Instagram czy Tinder.

Zrzut-ekranu-2019-03-17-o-18.00.14-1

Można również utworzyć parę kont użytkownika dla każdego serwisu, aby oddzielić rozmowy prywatne od biznesowych. Przełączenie między rozmowami można wygodnie ustawić pod skrótami klawiaturowymi.

Oczywiście można się dzielić nie tylko tekstem, ale również zdjęciami, gifami i materiałami video. IM+ wspiera przesyłanie danych w załączniku. Nie ma więc problemu, aby przesłać klientowi jakiś większy plik.

Uważam, że jeśli korzystamy z wielu komunikatorów, to program IM+ jest najlepszym rozwiązaniem, aby wspomóc swoją koncentrację i nie rozpraszać się, przełączaniem między różnymi aplikacjami.

Poniżej krótki film instruktażowy.

 

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: