Aktualizacje: iOS 12.1.3, macOS 10.14.3 oraz watchOS 5.1.3

Wczoraj wieczorem pojawiły się finalne wersje systemów Apple. Przed aktualizacją zalecamy wszystkim zrobienie kopii zapasowej obecnie używanego systemu.

macOS 10.14.3

 

macOS Mojave 10.14.3 poprawia bezpieczeństwo, stabilność i kompatybilność Maca. Update jest zalecany wszystkim użytkownikom – tak przeczytam w oficjalnej notce dotyczącej systemu.

Ja osobiście borykałem się ostatnio z problemem dotyczącym aplikacji Wiadomości. Mam nadzieję, że ta aktualizacji naprawi ten błąd.

Aktualizacji waży 1,97 GB.

iOS 12.1.3

 

Aktualizacja iOS 12.1.3 również pojawiła się i jest gotowa do zainstalowania. Update usuwa błędy i poprawia stabilność pracy systemu.

Następujące błędy zostały usunięte:

  • usuwa problem z przewijaniem zdjęć w widoku Szczegóły w Wiadomościach,
  • rozwiązuje problem, w którym na zdjęciach wysyłanych z arkusza mogły występować paski,
  • usuwa problem zniekształcenia dźwięku podczas używania zewnętrznych urządzeń wyjściowych audio z iPadem Pro (z 2018 r.)
  • rozwiązuje problem, który mógł powodować rozłączanie niektórych systemów CarPlay z iPhone’em XR, iPhone’em XS i iPhone’em XS Max

 

watchOS 5.1.3

 

Na temat aktualizacji watchOS znajdziemy tylko ogólną informację o poprawkach błędów i udoskonaleniach. Aktualizacja obejmuje wszystkie serie Apple Watch od Series 1.

 

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: