Kompatybilność aplikacji z iOS 12.

Pozostaje nam niecały tydzień do Keynote, na której to konferencji liczymy między innymi na pokazanie finalnej wersji systemu iOS 12. Nie od dzisiaj wiadomo, że niektóre programy mogą nie funkcjonować w tej wersji systemu. Jak wygląda kompatybilność aplikacji z iOS 12 na niecały tydzień przed prawdopodobną publikacją ostatecznej wersji systemu?

Kompatybilność aplikacji z iOS 12.

Podczas testowania wersji beta systemu, ustalono że rodzaj błędów aplikacji był bardzo różnorodny. Niektóre programy jak Google Maps posiadają tylko niewielkie błędy wyświetlania map. Inne natomiast jak np Netflix wykazują skłonności do zupełnego wyłączania się. Większość programów jest już kompatybilna z nową wersją systemu. Jednym z bardziej lubianych programów, które nie są kompatybilne z nowym systemem jest lubiany Skype.

Jakie programy nie są kompatybilne?

Listę programów, które nie są kompatybilne, można znaleźć na stronie Macrumors. Macrumors stara się cały czas aktualizować tą listę. Poniżej przedstawiam aktualną jej wersję:

Acuity Scheduling

Alien Blue

APOD (NASA & Concentric Sky’s astronomy picture of the day)

BW Mobilbanking

CareCredit

Citibanamex Mobile (iPhone X, PB 10)

Fonta

iTunes Remote

Ikea Trådfri

Mediacom MobileCare

NikeFuel

PaloAlto Networks, Global Connect VPN

Podcast

Real Racing 3

S-Mobiili

San Diego County Credit Union (SDCCU)

Sling TV

Sony Headphones Connect

Sparkasse pushTAN (Sparkassen-App funktioniert)

Stamp

TalkRADIO UK

Tesco Clubcard

Czy aplikacje te czekają na finalną wersję systemu iOS 12 i wtedy twórcy tych programów „dopasują” swoje aplikacje do systemu? Czy niektórych z tych programów już nie zobaczymy? Czas pokaże, na razie ja osobiście, bardzo czekam na STABILNĄ finalną wersję systemu iOS 12.

Źródło: macwelt

 

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: