Cardhop w wersji 1.1.3

 

Cardhop to aplikacja, która od razu podbiła moje serce i w całości zastąpiła systemowe Kontakty. Program pochodzi od firmy Flexibits, od której pochodzą tak uznane programy jak chociażby Fantastical 2. Niedawno Cardhop doczekał się aktualizacji do wersji programu 1.1.3.

Cardhop w wersji 1.1.3 – co nowego?

Cardhop 1.1.3 to duża aktualizacja z dużą ilością nowości.

  • Instagram dodane jako sieć socjalna,
  • możliwość funkcji Drag und Drop kontaktów do innych aplikacji została udoskonalona i przenosi teraz nazwę kontaktu oraz link do tego kontaktu,
  • przy wyborze zdjęcia do kontaktu jest teraz opcja przycięcia zdjęcia,
  • wiele ulepszeń i popraw błędów.

Dzisiaj, gdy napisałem już ten tekst, zauważyłem, że pojawiła się kolejna wersja programu Cardhop 1.1.4. Gdy przeanalizuję nowości w następnej wersji, na pewno dam znać.

Cardhop ułatwia życie.

Dlaczego program jest aż tak użyteczny? Odpowiedź jest prosta: nie musimy pokonywać niezliczonej ilości naszych kontaktów w celu znalezienia tego jednego kontaktu. Możemy go wywołać od razu w pasku u góry programu. Mało tego, możemy w tym pasku od razu wpisać polecenie dla działania, jakie chcemy wykonać z danym kontaktem. Np. gdy chcemy zadzwonić do znajomego, wpisujemy: call Tomek. Gdy chcemy wysłać wiadomość: iMessage Tomek.

Ten program naprawdę wart jest bliższego poznania

 

macpretorians

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: