Apple Pay w Niemczech.

31 lipca Apple podało wyniki finansowe za 3 kwartał. Wraz z podaniem wyników miała miejsce już tradycyjnie Conference Call, podczas której Tim Cook oraz szef finansów Luca Maestri odpowiadali na pytania.

Apple Pay w Niemczech.

W ramach tej konferencji Apple potwierdził, że jeszcze w tym roku usługa Apple Pay trafi do Niemiec. Tak więc czekanie na możliwość płacenia iPhonem lub Apple Watchem w Niemczech dobiegło końca. Kiedy dokładnie usługa będzie dostępna w Niemczech i z jakimi bankami Apple będzie współpracował….tego jeszcze nie wiadomo.

Co jeszcze podczas Conference Call?

Obok zapowiedzi Apple Pay w Niemczech Apple poświęcił parę słów na temat swojego systemu płatności. W minionym kwartale zawarto 1 miliard transakcji poprzez Apple Pay. Z taką liczbą transakcji Apple wyprzedził Square i Paypal.

Po co było wprowadzenie Google Pay?

Nie tak dawno temu w Niemczech wprowadzono płatności Google Pay. Zaraz po wprowadzeniu, 2 największe banki w Niemczech stwierdziły, że był to błąd. W takim razie pojawia się pytani, jaki sens miało wprowadzenie Google Pay w momencie, gdy banki są z tego rozwiązania niezadowolone i jeszcze w tym samym roku wprowadzono Apple Pay?

 

macpretorians

2 myśli na temat “Apple Pay w Niemczech.

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: