Koncept iOS 12

Ioskoncept opublikował dzisiaj bardzo ładny koncept iOS 12. Koncept zawiera takie elementy jak grupowy FaceTime, nowe małe Widgety czy Dark Mode.

Właśnie tryb ciemny zalicza się do głównych cech nowego konceptu. Niestety, podchodzę już z pewną rezerwą do takich zapowiedzi, ponieważ Dark Mode miał być już wielokrotnie wprowadzany do systemu, a do dzisiaj niestety po prostu go nie ma.

Bardzo ciekawie prezentuje się pomysł małych widgetów pod datą. Pokazują nieodczytane wiadomości, pogodę oraz aktywności na Apple Watch. Idea Always On Display jest również rozważana. Polega na tym, że wyświetlacz pozostaje cały czarny oprócz informacji o godzinie i o nieprzeczytanych wiadomościach, które pokazują się w formie małych widgetów.

Jest to naprawdę bardzo ciekawy koncept i szczególnie Dark Mode przywitałbym w końcu z otwartymi ramionami. Niestety, należy się spodziewać mnie rewolucyjnych zmian, gdyż Apple wielokrotnie mówiło, że iOS 12 będzie nastawiony bardziej na bezpieczeństwo i stabilność, niż na nowości.

A Wam jak podoba się taki pomysł na nowości do iOS? Dajcie znać 🙂

 

macpretorians

Jedna myśl na temat “Koncept iOS 12

Dodaj własny

Leave a Reply

Powered by WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d bloggers like this: